TOP 10 Ciast bez pieczenia – najlepsze ciasta bez piekarnika

  Ciasta z piekarnika, w szczególności jeszcze ciepłe, cieszą niezwykłym smakiem i aromatem. Wiele osób chętnie zajada się takimi przysmakami. Tylko, że nie każdy może cieszyć się takimi deserami prosto z ciepłego piekarnika. Na szczęście mamy przepisy na mistrzowskie ciasta bez piekarnika, które są absolutnym hitem i zawsze cieszą się olbrzymią popularnością. Jakie jest TOP 10 ciast bez pieczenia? Warto poznać ten ranking.

TOP 10 Ciast bez pieczenia – miejsca od 1 do 5

  Absolutnym liderem, jeżeli chodzi o ciasta bez pieczenia jest Nutellowy sernik z mascarpone. Już sama nazwa tego ciasta sprawia, a co dopiero jego widok robi z człowiekiem. Nutella to ulubiony przysmak dzieci, ale również wielu dorosłych często nie może odmówić sobie łyżki takiego smakowitego przysmaku. Numerem drugim w rankingu ciast bez pieczenia jest ciasto „Lolita” – jedna z najciekawszych propozycji, jeżeli chodzi o poprawienie humoru. Cieszy swoim kolorem, a i jej przyrządzenie nie jest trudne, więc „Lolita” może na stałe zagościć w wielu domach. Rolada kokosowa to numer trzy, jeżeli chodzi o ciasta bez pieczenia. Coś idealnego dla wszystkich miłośników, którzy obawiają się, że sam smak czekolady jest zbyt ciężki. W połączeniu z kokosem ciasto stanowi absolutne mistrzostwo na talerzu. Numerem cztery wśród takich ciast jest ciasto Monte bez pieczenia. Deser Monte w tradycyjnym kubku wszyscy znają. Czas na to, aby ciasto o takim smaku przyrządzić we własnym domu. Piąte miejsce w TOP 10 ciast bez pieczenia zajmuje orzechowe tiramisu – smak, który kładzie na łopatki nawet najbardziej wymagające osoby.

TOP 10 Ciast bez pieczenia – miejsca 6 – 10

  Na miejscu 6 znajduje się Malinowy Całusek, czyli doskonałe ciasto z galaretką. Jedna z lepszych propozycji, jeżeli chodzi o lato – w szczególności, że mamy wtedy do czynienia ze świeżymi owocami. Numerem 7, jeżeli chodzi o ciasta do pieczenia jest sernik świąteczny bez pieczenia – w wersji z galaretką lub bez. W takim rankingu nie mogło zabraknąć takich smakołyków. Miejsce 8 zajmuje tarta z malinami. Ciasto, które przyrządza się bardzo szybko. Na miejscu 9 znajduje się dwuskładnikowy sernik bez pieczenia. Polacy kochają serniki. Na 10 miejscu znaleźć można bardzo popularny cytrynowiec.

TOP 10 Ciast bez pieczenia

1. Nutellowy sernik z mascarpone

2. Kolorowa „Lolita”

3. Rolada kokosowa

4. Ciasto Monte bez pieczenia

5. Orzechowe tiramisu

6. Malinowy Całusek

7. Sernik świąteczny bez pieczenia

8. Tarta z malinami

9. Dwuskładnikowy sernik bez pieczenia

10. Cytrynowiec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *